Nasza oferta

Pozycjonowanie wizerunkowe (SERM)

Na czym polega pozycjonowanie wizerunkowe (SERM)?

Pod skrótem SERM kryje się szereg działań ukierunkowanych na poprawę reputacji danej firmy w świadomości zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów. Wiele przedsiębiorstw musi mierzyć się z krzywdzącymi komentarzami zamieszczanymi w sieci, co często przekłada się na obniżenie notowanych przez biznes zysków. Klienci po zapoznaniu się z niekorzystnymi opiniami najprawdopodobniej nie zdecydują się na skorzystanie z oferty, nawet jeśli opublikowane teksty zawierają informacje nieprawdziwe, wyolbrzymione czy wulgarne. Autorami czarnego ePR-u zazwyczaj są użytkownicy korzystający z anonimowych kont, zdarza się również, że za negatywnym contentem stoi konkurencja. Dlatego tak ważne jest, by na bieżąco śledzić oceny internautów i aktywnie kreować pozytywny wizerunek swojej firmy w internecie. Do kontaktu zapraszamy wszystkich klientów, którym zależy na budowie lub naprawie reputacji przedsiębiorstwa. Współpracujemy też z osobami prowadzącymi różne rodzaje działalności publicznej (np. aktorzy, sportowcy).

SERM

Co zawiera usługa SERM?

Dla naszych klientów świadczymy kompleksową usługę pozycjonowania wizerunkowego, polegającą zarówno na usuwaniu negatywnych komentarzy, jak i na tworzeniu nowych, pozytywnych treści. W ramach współpracy oferujemy:

  • efektywny monitoring ocen zamieszczanych w mediach społecznościowych, wizytówce Google itp.;
  • reprezentowanie firmy w rozmowach z internautami będącymi autorami niepochlebnych ocen (odpowiadamy na komentarze, dążymy do wyjaśnienia sprawy, w razie potrzeby kontaktujemy się bezpośrednio z administratorami stron);
  • zarządzanie komunikacją z użytkownikami mediów społecznościowych;
  • budowanie wizerunku specjalisty w różnych kanałach  (np. blog, Linkedin, Goldenline);
  • umacnianie reputacji poprzez zaproszenie do współpracy blogerów;
  • zarządzanie kampaniami AdWords (np. wdrażanie reklam odsyłających do rekomendacji zamiast do stron ofertowych);
  • pozyskiwanie pozytywnych komentarzy w najważniejszych portalach opiniotwórczych;
  • prowadzenie profesjonalnych działań z zakresu marketingu szeptanego.

Jesteś zainteresowany poprawą wizerunku swojej firmy w internecie? Przygotujemy dla Ciebie skuteczną strategię z zakresu pozycjonowania wizerunkowego! Zapraszamy do współpracy.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać